Markedsrådgiverne Innherred – din viktigste markedsføringspartner

Vi kjenner lokalmarkedet,
det står oss nært!

Markedsrådgiverne Innherred tilbyr bred markedsføring via Polaris Media og Schibsteds annonseunivers, både digitalt og på print. Markedsrådgiverne Innherred jobber aktivt med strategisk markedsføring i alle kanaler.

Vi kan hjelpe deg med profil, konsept, merkevarebygging og innhold der vi sørger for at din bedrift blir synlig for dine målgrupper.

Hvorfor velge oss som
markedsføringspartner?

Vi tilbyr markedsføring fra A-Å, med mål om å skape effektiv markedsføring for din bedrift. Både lokalt, regionalt og nasjonalt.

Vi samarbeider med 9 andre mediehus og har kontorer på 10 steder fra Oppdal i sør til Brønnøysund i nord. Totalt er vi over 60 ansatte med god erfaring på tvers av ulike fagområder. Vår brede kompetanse innebærer at vi kan tilby en komplett markedsføringsleveranse fra A til Å.

Ansatte

Tina Larsen

Kreativ markedsrådgiver
Innherred

tina.larsen@innherred.no
Tlf. 926 92 770

Bodil Tyholdt

Markedsrådgiver
Innherred

bodil.tyholdt@innherred.no
Tlf. 951 17 448

Renate Sandberg

Markedsrådgiver
Innherred

renate.sandberg@innherred.no
Tlf. 934 38 682

Magne Norum

Markedsrådgiver
Innherred

magne.norum@innherred.no
Tlf. 413 11 131

Turid Storvik

Markedsrådgiver
Innherred

turid.storvik@innherred.no
Tlf. 977 11 131

Odd Arild Sandnes

Daglig leder | Markedssjef
Innherred

odd.arild.sandnes@innherred.no
Tlf. 415 64 539

Innherred


Besøksadresse:
Jernbanegata 19, 7650 Verdal
Kirkegata 50, 7600 Levanger

Telefon:
74 01 90 00

E-post:
annonser@innherred.no

Hei!

Legg igjen din kontaktinformasjon, så hører du fra oss.

    Ditt navn (*)

    E-post (*)

    Telefon (*)

    Emne

    Melding