Sterk lokal tilstedeværelse i Trøndelag

Polaris Media Midt-Norge har samlet alle mediehusenes markedsavdelinger «under samme tak».

Sammen jobber vi aktivt med strategisk markedsføring i alle kanaler.

Vi kan hjelpe deg med profil, konsept, merkevarebygging og innhold der vi sørger for at din bedrift blir synlig for dine målgrupper, både digitalt og på print.

Vi har sterk lokal tilstedeværelse i store deler av Trøndelag og har 10 kontorer fra Oppdal i sør til Brønnøysund i nord. Vi kjenner lokalmarkedet, det står oss nært, samtidig som vi har verktøyene til å håndtere kunder med hele Norge som nedslagsfelt.

Totalt er vi over 60 ansatte med god erfaring på tvers av ulike fagområder. Vår brede kompetanse innebærer at vi kan tilby en komplett markedsføringsleveranse fra A til Å.  

Våre ti avdelinger, i tett samspill med fagmiljøet i Adresseavisen Studio, samarbeider for å kunne tilby den beste rådgivningen og de beste produktene.

Gjennom performance marketing optimaliserer, analyserer og styrer vi din bedrifts markedsføring slik at det gir resultater. Sammen er vi opptatt av målbare resultater og analyse, og på den måten kan vi være sikre på at markedsføringen gir ønsket effekt.

 


Vår felles visjon er at vi skal være den viktigste markedsføringspartneren for virksomheter i vår region.


 

Du kan besøke oss i Brønnøysund, Steinkjer, Verdal, Stjørdal, Brekstad, Trondheim, Orkanger, Melhus, Hitra og Oppdal. Kontakt oss her!

Ansatte

Odd Arild Sandnes

Daglig leder | Markedssjef
Innherred

odd.arild.sandnes@innherred.no
Tlf. 415 64 539

Torill Millerjord Sagmo

Markedsrådgiver
Steinkjer24

torill@steinkjer24.no
Tlf. 977 20 114

Karin Lunde

Markedsrådgiver
Trønderbladet

karin.lunde@tronderbladet.no
Tlf. 913 09 178

May Britt Reitbakken

Markedsrådgiver
Trønderbladet

may.britt.reitbakken@tronderbladet.no
Tlf. 951 68 681

Stig Mikkelsen

Markedssjef
Trønderbladet og Bladet

stig.mikkelsen@tronderbladet.no
Tlf. 982 60 466

Hilde Rislien

Markedsrådgiver
OPP

hilde.rislien@opp.no
Tlf. 900 31 798

Laila Reitan

Markedssjef
OPP

laila.reitan@opp.no
Tlf. 913 59 885

Gunvor Valstad

Kundesenter

Send e-post
Tlf. 900 78 491

Turid Storvik

Markedsrådgiver
Innherred

turid.storvik@innherred.no
Tlf. 977 11 131

Magne Norum

Markedsrådgiver
Innherred

magne.norum@innherred.no
Tlf. 413 11 131

Renate Sandberg

Markedsrådgiver
Innherred

renate.sandberg@innherred.no
Tlf. 934 38 682

Bodil Tyholdt

Markedsrådgiver
Innherred

bodil.tyholdt@innherred.no
Tlf. 951 17 448

Tina Larsen

Kreativ markedsrådgiver
Innherred

tina.larsen@innherred.no
Tlf. 926 92 770

Kjersti Isdahl

Leder kundesenter

Send e-post
Tlf. 952 52 253

Tommy J. Krangsås

Markedssjef
Sør-Trøndelag

tommy.krangsas@avisa-st.no
Tlf. 928 45 250

Kim Paulsen

Markedsrådgiver
Sør-Trøndelag

kim.paulsen@avisa-st.no
Tlf. 412 65 057

Ingrid Evjen

Markedsrådgiver
Sør-Trøndelag

ingrid.evjen@avisa-st.no
Tlf. 400 47 720

May Jorid Aamo

Markedsrådgiver
Sør-Trøndelag

may.aamo@avisa-st.no
Tlf. 975 38 082

Randi Jektvik

Kundesenter

Send e-post
Tlf. 416 90 858

Stein Olav Sivertsen

Markedssjef
Hitra-Frøya

sos@hitra-froya.no
Tlf. 950 44 003

Ragnhild Burø

Markedsrådgiver
Hitra-Frøya

ragnhild@hitra-froya.no
Tlf. 412 14 906

Hasse Lossius

Markedsrådgiver
Hitra-Frøya

hasse@hitra-froya.no
Tlf. 934 78 305

Aud Dybfest

Kundesenter

Send epost
Tlf. 901 40 986

Ida Røssland

Markedsrådgiver
Fosna-Folket

ida.rossland@fosna-folket.no
Tlf. 478 27 633

Lene Garten

Markedsrådgiver
Fosna-Folket

lene.garten@fosna-folket.no
Tlf. 481 40 744

Mariann Berget

Markedsrådgiver
Fosna-Folket

mariann.berget@fosna-folket.no
Tlf. 959 10 295

Linda Iversen

Markedssjef
Fosna-Folket

linda.iversen@fosna-folket.no
Tlf. 414 13 036

Ann-Kristin Olafsen

Markedsrådgiver
Bladet

ann.kristin.olafsen@bladet.no
Tlf. 917 07 305

Kjersti Thyholt

Markedsrådgiver
Bladet

kjersti.thyholt@bladet.no
Tlf. 926 01 466

Heidi Horgøien

Markedsrådgiver
Bladet

heidi.kristin.horgoien@bladet.no
Tlf. 913 22 254

Kehinde Karlsen

Markedssjef
Brønnøysund Avis

kehinde@banett.no
Tlf. 481 92 646

Taiwo Karlsen

Markedsrådgiver
Brønnøysund Avis

taiwo@banett.no
Tfl. 916 28 233

Hanne Gylland Meldal

Markedsrådgiver
Bladet

hanne.meldal@bladet.no


Tlf. 934 15 457

Enok Enoksen

Key Account Manager
Adresseavisen

enok.enoksen@adresseavisen.no
Tlf. 918 42 590

Kenneth Aalbu

Stilling ledig
Adresseavisen

kenneth.aalbu@adresseavisen.no
Tlf. 920 28 031

Enok Enoksen

Key Account Manager
Adresseavisen

enok.enoksen@adresseavisen.no
Tlf. 918 42 590

Kenneth Aalbu

Stilling ledig
Adresseavisen

kenneth.aalbu@adresseavisen.no
Tlf. 920 28 031

Tommy J. Krangsås

Markedssjef
Sør-Trøndelag

tommy.krangsas@avisa-st.no
Tlf. 928 45 250

Kim Paulsen

Markedsrådgiver
Sør-Trøndelag

kim.paulsen@avisa-st.no
Tlf. 412 65 057

Ingrid Evjen

Markedsrådgiver
Sør-Trøndelag

ingrid.evjen@avisa-st.no
Tlf. 400 47 720

May Jorid Aamo

Markedsrådgiver
Sør-Trøndelag

may.aamo@avisa-st.no
Tlf. 975 38 082

Stig Mikkelsen

Markedssjef
Trønderbladet og Bladet

stig.mikkelsen@tronderbladet.no
Tlf. 982 60 466

Ann-Kristin Olafsen

Markedsrådgiver
Bladet

ann.kristin.olafsen@bladet.no
Tlf. 917 07 305

Kjersti Thyholt

Markedsrådgiver
Bladet

kjersti.thyholt@bladet.no
Tlf. 926 01 466

Heidi Horgøien

Markedsrådgiver
Bladet

heidi.kristin.horgoien@bladet.no
Tlf. 913 22 254

Hanne Gylland Meldal

Markedsrådgiver
Bladet

hanne.meldal@bladet.no


Tlf. 934 15 457

Kehinde Karlsen

Markedssjef
Brønnøysund Avis

kehinde@banett.no
Tlf. 481 92 646

Taiwo Karlsen

Markedsrådgiver
Brønnøysund Avis

taiwo@banett.no
Tfl. 916 28 233

Ida Røssland

Markedsrådgiver
Fosna-Folket

ida.rossland@fosna-folket.no
Tlf. 478 27 633

Lene Garten

Markedsrådgiver
Fosna-Folket

lene.garten@fosna-folket.no
Tlf. 481 40 744

Mariann Berget

Markedsrådgiver
Fosna-Folket

mariann.berget@fosna-folket.no
Tlf. 959 10 295

Linda Iversen

Markedssjef
Fosna-Folket

linda.iversen@fosna-folket.no
Tlf. 414 13 036

Stein Olav Sivertsen

Markedssjef
Hitra-Frøya

sos@hitra-froya.no
Tlf. 950 44 003

Ragnhild Burø

Markedsrådgiver
Hitra-Frøya

ragnhild@hitra-froya.no
Tlf. 412 14 906

Hasse Lossius

Markedsrådgiver
Hitra-Frøya

hasse@hitra-froya.no
Tlf. 934 78 305

Odd Arild Sandnes

Daglig leder | Markedssjef
Innherred

odd.arild.sandnes@innherred.no
Tlf. 415 64 539

Turid Storvik

Markedsrådgiver
Innherred

turid.storvik@innherred.no
Tlf. 977 11 131

Magne Norum

Markedsrådgiver
Innherred

magne.norum@innherred.no
Tlf. 413 11 131

Renate Sandberg

Markedsrådgiver
Innherred

renate.sandberg@innherred.no
Tlf. 934 38 682

Bodil Tyholdt

Markedsrådgiver
Innherred

bodil.tyholdt@innherred.no
Tlf. 951 17 448

Tina Larsen

Kreativ markedsrådgiver
Innherred

tina.larsen@innherred.no
Tlf. 926 92 770

Hilde Rislien

Markedsrådgiver
OPP

hilde.rislien@opp.no
Tlf. 900 31 798

Laila Reitan

Markedssjef
OPP

laila.reitan@opp.no
Tlf. 913 59 885

Torill Millerjord Sagmo

Markedsrådgiver
Steinkjer24

torill@steinkjer24.no
Tlf. 977 20 114

Karin Lunde

Markedsrådgiver
Trønderbladet

karin.lunde@tronderbladet.no
Tlf. 913 09 178

May Britt Reitbakken

Markedsrådgiver
Trønderbladet

may.britt.reitbakken@tronderbladet.no
Tlf. 951 68 681

Stig Mikkelsen

Markedssjef
Trønderbladet og Bladet

stig.mikkelsen@tronderbladet.no
Tlf. 982 60 466

Gunvor Valstad

Kundesenter

Send e-post
Tlf. 900 78 491

Kjersti Isdahl

Leder kundesenter

Send e-post
Tlf. 952 52 253

Randi Jektvik

Kundesenter

Send e-post
Tlf. 416 90 858

Aud Dybfest

Kundesenter

Send epost
Tlf. 901 40 986

Hei!

Legg igjen din kontaktinformasjon, så hører du fra oss.

    Ditt navn (*)

    E-post (*)

    Telefon (*)

    Emne

    Melding