Sterk lokal tilstedeværelse i Trøndelag

Polaris Media Midt-Norge har samlet alle mediehusenes markedsavdelinger «under samme tak».

Sammen jobber vi aktivt med strategisk markedsføring i alle kanaler.

Vi kan hjelpe deg med profil, konsept, merkevarebygging og innhold der vi sørger for at din bedrift blir synlig for dine målgrupper, både digitalt og på print.

Vi har sterk lokal tilstedeværelse i store deler av Trøndelag og har 13 kontorer fra Oppdal i sør til Brønnøysund i nord. Vi kjenner lokalmarkedet, det står oss nært, samtidig som vi har verktøyene til å håndtere kunder med hele Norge som nedslagsfelt.

Totalt er vi over 60 ansatte med god erfaring på tvers av ulike fagområder. Vår brede kompetanse innebærer at vi kan tilby en komplett markedsføringsleveranse fra A til Å.  

Våre ti avdelinger, i tett samspill med fagmiljøet i Adresseavisen Studio, samarbeider for å kunne tilby den beste rådgivningen og de beste produktene.

Gjennom performance marketing optimaliserer, analyserer og styrer vi din bedrifts markedsføring slik at det gir resultater. Sammen er vi opptatt av målbare resultater og analyse, og på den måten kan vi være sikre på at markedsføringen gir ønsket effekt.

 


Vår felles visjon er at vi skal være den viktigste markedsføringspartneren for virksomheter i vår region.


 

Du kan besøke oss i Brønnøysund, Steinkjer, Verdal, Stjørdal, Brekstad, Trondheim, Orkanger, Melhus, Hitra og Oppdal. Kontakt oss her!

Ansatte

Inger-Marie Svanholm

Markedsrådgiver
Salgssenter

inger-marie.svanholm@polarismedia.no
Tlf. 994 40 648

Tom Tangen

Markedsrådgiver
Salgssenter

tom.tangen@polarismedia.no
Tlf. 900 65 555

Stig Seternes

Markedsrådgiver
Salgssenter

stig.seternes@polarismedia.no
Tlf. 980 11 333

Liv Tone Undlien

Markedsrådgiver
Bladet

liv.tone.undlien@bladet.no
Tlf. 481 36 659

Odd Arild Sandnes

Daglig leder

odd.arild.sandnes@innherred.no
Tlf. 415 64 539

Torill Millerjord Sagmo

Markedsrådgiver
Steinkjer24 og Innherred

torill@steinkjer24.no
Tlf. 977 20 114

Per Jostein Wolden

Markedsrådgiver
Gauldalsposten og Klæbuposten

per.wolden@gauldalsposten.no
Tlf. 406 25 119

Turid Halsli Hagen

Markedsrådgiver
Fosna-Folket

turid.halsli.hagen@fosna-folket.no
Tlf. 402 83 365

May Britt Reitbakken

Markedsrådgiver
Trønderbladet

may.britt.reitbakken@tronderbladet.no
Tlf. 951 68 681

Stig Mikkelsen

Regionleder
Sør-Trøndelag, Fosna-Folket, Hitra-Frøya, OPP, Frøya.no, Trønderbladet, Bladet, Gauldalsposten og Klæbuposten

stig.mikkelsen@tronderbladet.no
Tlf. 982 60 466

Hilde Rislien

Markedsrådgiver
Salgssenter

hilde.rislien@polarismedia.no
Tlf. 900 31 798

Laila Reitan

Markedsrådgiver
OPP

laila.reitan@opp.no
Tlf. 913 59 885

Gunvor Valstad

Markedsrådgiver
Salgssenter

Send e-post
Tlf. 900 78 491

Magne Norum

Markedsrådgiver
Innherred

magne.norum@innherred.no
Tlf. 413 11 131

Renate Sandberg

Markedsrådgiver
Innherred

renate.sandberg@innherred.no
Tlf. 934 38 682

Tina Larsen

Regionleder
Innherred og Steinkjer24

tina.larsen@polarismedia.no
Tlf. 926 92 770

Kjersti Isdahl

Markedsrådgiver
Salgssenter

Send e-post
Tlf. 952 52 253

Tommy J. Krangsås

Salgssjef
Salgssenter

tommy.krangsas@polarismedia.no
Tlf. 928 45 250

Ingrid Evjen

Markedsrådgiver
Sør-Trøndelag

ingrid.evjen@avisa-st.no
Tlf. 400 47 720

May Jorid Aamo

Markedsrådgiver
Sør-Trøndelag

may.aamo@avisa-st.no
Tlf. 975 38 082

Randi Jektvik

Markedsrådgiver
Salgssenter

Send e-post
Tlf. 416 90 858

Ragnhild Burø

Markedsrådgiver
Hitra-Frøya, Frøya.no

ragnhild@hitra-froya.no
Tlf. 412 14 906

Hasse Lossius

Markedsrådgiver
Hitra-Frøya, Frøya.no

hasse@hitra-froya.no
Tlf. 934 78 305

Aud Dybfest

Markedsrådgiver
Salgssenter

Send epost
Tlf. 901 40 986

Lene Garten

Markedsrådgiver
Fosna-Folket

lene.garten@fosna-folket.no
Tlf. 481 40 744

Linda Iversen

Regionleder
Bladet

linda.iversen@fosna-folket.no
Tlf. 414 13 036

Heidi Horgøien

Markedsrådgiver
Bladet

heidi.kristin.horgoien@bladet.no
Tlf. 913 22 254

Kehinde Karlsen

Markedssjef
Brønnøysund Avis

kehinde@banett.no
Tlf. 481 92 646

Taiwo Karlsen

Markedsrådgiver
Brønnøysund Avis

taiwo@banett.no
Tfl. 916 28 233

Hanne Gylland Meldal

Markedsrådgiver
Bladet

hanne.meldal@bladet.no
Tlf. 934 15 457

Kent-Einar Myreng

Markedsrådgiver
Innherred

kent-einar.myreng@innherred.no
Tlf. 992 27 762

Enok Enoksen

Key Account Manager
Adresseavisen

enok.enoksen@adresseavisen.no
Tlf. 918 42 590

Kenneth Aalbu

Stilling ledig
Adresseavisen

kenneth.aalbu@adresseavisen.no
Tlf. 920 28 031

Enok Enoksen

Key Account Manager
Adresseavisen

enok.enoksen@adresseavisen.no
Tlf. 918 42 590

Kenneth Aalbu

Stilling ledig
Adresseavisen

kenneth.aalbu@adresseavisen.no
Tlf. 920 28 031

Stig Mikkelsen

Regionleder
Sør-Trøndelag, Fosna-Folket, Hitra-Frøya, OPP, Frøya.no, Trønderbladet, Bladet, Gauldalsposten og Klæbuposten

stig.mikkelsen@tronderbladet.no
Tlf. 982 60 466

Ingrid Evjen

Markedsrådgiver
Sør-Trøndelag

ingrid.evjen@avisa-st.no
Tlf. 400 47 720

May Jorid Aamo

Markedsrådgiver
Sør-Trøndelag

may.aamo@avisa-st.no
Tlf. 975 38 082

Liv Tone Undlien

Markedsrådgiver
Bladet

liv.tone.undlien@bladet.no
Tlf. 481 36 659

Linda Iversen

Regionleder
Bladet

linda.iversen@fosna-folket.no
Tlf. 414 13 036

Heidi Horgøien

Markedsrådgiver
Bladet

heidi.kristin.horgoien@bladet.no
Tlf. 913 22 254

Hanne Gylland Meldal

Markedsrådgiver
Bladet

hanne.meldal@bladet.no
Tlf. 934 15 457

Kehinde Karlsen

Markedssjef
Brønnøysund Avis

kehinde@banett.no
Tlf. 481 92 646

Taiwo Karlsen

Markedsrådgiver
Brønnøysund Avis

taiwo@banett.no
Tfl. 916 28 233

Turid Halsli Hagen

Markedsrådgiver
Fosna-Folket

turid.halsli.hagen@fosna-folket.no
Tlf. 402 83 365

Stig Mikkelsen

Regionleder
Sør-Trøndelag, Fosna-Folket, Hitra-Frøya, OPP, Frøya.no, Trønderbladet, Bladet, Gauldalsposten og Klæbuposten

stig.mikkelsen@tronderbladet.no
Tlf. 982 60 466

Lene Garten

Markedsrådgiver
Fosna-Folket

lene.garten@fosna-folket.no
Tlf. 481 40 744

Stig Mikkelsen

Regionleder
Sør-Trøndelag, Fosna-Folket, Hitra-Frøya, OPP, Frøya.no, Trønderbladet, Bladet, Gauldalsposten og Klæbuposten

stig.mikkelsen@tronderbladet.no
Tlf. 982 60 466

Ragnhild Burø

Markedsrådgiver
Hitra-Frøya, Frøya.no

ragnhild@hitra-froya.no
Tlf. 412 14 906

Hasse Lossius

Markedsrådgiver
Hitra-Frøya, Frøya.no

hasse@hitra-froya.no
Tlf. 934 78 305

Per Jostein Wolden

Markedsrådgiver
Gauldalsposten og Klæbuposten

per.wolden@gauldalsposten.no
Tlf. 406 25 119

Stig Mikkelsen

Regionleder
Sør-Trøndelag, Fosna-Folket, Hitra-Frøya, OPP, Frøya.no, Trønderbladet, Bladet, Gauldalsposten og Klæbuposten

stig.mikkelsen@tronderbladet.no
Tlf. 982 60 466

Stig Mikkelsen

Regionleder
Sør-Trøndelag, Fosna-Folket, Hitra-Frøya, OPP, Frøya.no, Trønderbladet, Bladet, Gauldalsposten og Klæbuposten

stig.mikkelsen@tronderbladet.no
Tlf. 982 60 466

Ragnhild Burø

Markedsrådgiver
Hitra-Frøya, Frøya.no

ragnhild@hitra-froya.no
Tlf. 412 14 906

Hasse Lossius

Markedsrådgiver
Hitra-Frøya, Frøya.no

hasse@hitra-froya.no
Tlf. 934 78 305

Torill Millerjord Sagmo

Markedsrådgiver
Steinkjer24 og Innherred

torill@steinkjer24.no
Tlf. 977 20 114

Magne Norum

Markedsrådgiver
Innherred

magne.norum@innherred.no
Tlf. 413 11 131

Renate Sandberg

Markedsrådgiver
Innherred

renate.sandberg@innherred.no
Tlf. 934 38 682

Tina Larsen

Regionleder
Innherred og Steinkjer24

tina.larsen@polarismedia.no
Tlf. 926 92 770

Kent-Einar Myreng

Markedsrådgiver
Innherred

kent-einar.myreng@innherred.no
Tlf. 992 27 762

Per Jostein Wolden

Markedsrådgiver
Gauldalsposten og Klæbuposten

per.wolden@gauldalsposten.no
Tlf. 406 25 119

Stig Mikkelsen

Regionleder
Sør-Trøndelag, Fosna-Folket, Hitra-Frøya, OPP, Frøya.no, Trønderbladet, Bladet, Gauldalsposten og Klæbuposten

stig.mikkelsen@tronderbladet.no
Tlf. 982 60 466

Stig Mikkelsen

Regionleder
Sør-Trøndelag, Fosna-Folket, Hitra-Frøya, OPP, Frøya.no, Trønderbladet, Bladet, Gauldalsposten og Klæbuposten

stig.mikkelsen@tronderbladet.no
Tlf. 982 60 466

Laila Reitan

Markedsrådgiver
OPP

laila.reitan@opp.no
Tlf. 913 59 885

Torill Millerjord Sagmo

Markedsrådgiver
Steinkjer24 og Innherred

torill@steinkjer24.no
Tlf. 977 20 114

Tina Larsen

Regionleder
Innherred og Steinkjer24

tina.larsen@polarismedia.no
Tlf. 926 92 770

May Britt Reitbakken

Markedsrådgiver
Trønderbladet

may.britt.reitbakken@tronderbladet.no
Tlf. 951 68 681

Stig Mikkelsen

Regionleder
Sør-Trøndelag, Fosna-Folket, Hitra-Frøya, OPP, Frøya.no, Trønderbladet, Bladet, Gauldalsposten og Klæbuposten

stig.mikkelsen@tronderbladet.no
Tlf. 982 60 466

Inger-Marie Svanholm

Markedsrådgiver
Salgssenter

inger-marie.svanholm@polarismedia.no
Tlf. 994 40 648

Tom Tangen

Markedsrådgiver
Salgssenter

tom.tangen@polarismedia.no
Tlf. 900 65 555

Stig Seternes

Markedsrådgiver
Salgssenter

stig.seternes@polarismedia.no
Tlf. 980 11 333

Hilde Rislien

Markedsrådgiver
Salgssenter

hilde.rislien@polarismedia.no
Tlf. 900 31 798

Gunvor Valstad

Markedsrådgiver
Salgssenter

Send e-post
Tlf. 900 78 491

Kjersti Isdahl

Markedsrådgiver
Salgssenter

Send e-post
Tlf. 952 52 253

Tommy J. Krangsås

Salgssjef
Salgssenter

tommy.krangsas@polarismedia.no
Tlf. 928 45 250

Randi Jektvik

Markedsrådgiver
Salgssenter

Send e-post
Tlf. 416 90 858

Aud Dybfest

Markedsrådgiver
Salgssenter

Send epost
Tlf. 901 40 986

Hei!

Legg igjen din kontaktinformasjon, så hører du fra oss.

    Ditt navn (*)

    E-post (*)

    Telefon (*)

    Emne

    Melding